HAKKIMIZDA
Abdülkadir Küçükdevlet, Hacı Mehmet Gezer ve Mehmet Tekinşen tarafından kurulan Lüks Kahramanmaraş Turizm, başta Kahramanmaraş şehrine ulaşım imkanları sağlamakla beraber Türkiye'nin çeşitli yerlerinde hizmet vermek için yola çıktık. Müşteri memnuniyetini ilke edinmiş olup, teknolojik gelişmeleri de yakından takip ederek, araçlarımızda son teknolojiyi kullanarak siz değerli yolcularımıza üstün hizmet sağlamaya çalışıyoruz.

İstanbul-Kahramanmaraş, Ankara-Kahramanmaraş, İzmir-Kahramanmaraş, Adana-Kahramanmaraş, Bursa-Kahramanmaraş gibi büyük şehirlerden Kahramanmaraş'a seferler düzenlemekteyiz. Ayrıca Adana, Tarsus, Mersin, Antalya, Manavgat, Alanya gibi Akdeniz Bölgesi'nin önemli kentlerine de seferler düzenlemekteyiz.

Firmamızın Düzce, Bolu, Eskişehir, Kayseri gibi nispeten uzak kentlere de seferleri bulunmaktadır. Sadece il merkezlerine değil, Göksun, Pazarcık gibi ilçelere de seferler düzenlemekteyiz. Lüks Kahramanmaraş Turizm olarak misafirlerimizi en güzel dinlenme tesislerini kullanıyoruz ve yolcularımızın memnuniyetine önem veriyoruz. Filomuzda Travego ve Tourismo model araçlar bulunmaktadır. Birçok otogarda ve şehirde şubemiz ve servis imkanımız bulunmaktadır.

MİSYONUMUZ
Müşterilerimizin değişen beklentilerine zamanında en uygun çözümleri geliştirerek kaliteli ve güvenli hizmet sunmak. Ayrıca müşteri memnuniyeti konusunda bekleneni gerçekleştirmektir.

VİZYONUMUZ
• Sektörde belirleyici ve referans marka olmak.
• Müşterilerimizin güvenliği için gerekli tüm tedbirleri almak.
• Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesini zirveye çıkarmak.